Konferans – SAP!

IoT Line Fair ’17 Platin Sponsoru SAP, Özgür Gönen tarafından sunulacak olan “IoT ile Değişen İş Süreçleri” konu başlığı ile 30 Nisan’da konferansımızda!

Konferans – SAP!
IoT Line Fair ’17 Platin Sponsoru SAP, Özgür Gönen tarafından sunulacak olan “IoT ile Değişen İş Süreçleri” konu başlığı ile 30 Nisan’da konferansımızda!

 

Konuşma Konusu: IoT ile Değişen İş Süreçleri
  • Dünya’da SAP’nin yaptığı farklı IoT projeleri
  • İş Süreçleri ile nesnelerin sonsuz bütünleşik döngüsü sonucu işletmelerin yeniden şekillenişi
  • Endüstriyel IoT ve harici IoT
  • IoT ile birbirine bağlı Ürünler, Varlıklar, Filolar, Altyapılar, Pazarlar ve İnsanlar
Konuşmacı: Özgür Gönen – Solution Sales Executive @SAP
2 yıla yakın süredir SAP Türkiye’de Satınalma, Tedarik Zinciri, Üretim, Lojistik, Kalite, Bakım-Onarım, Ar-Ge, IoT Çözümlerinden sorumlu Çözüm Satış Yöneticisi olarak çalışıyor. Bu çözümler ile ilgili iş geliştirme, pazarlama, satış gibi tüm faaliyetleri yürütürken bir yandan da etkinliklerde, fuarlarda Endüstri 4.0, Ar-Ge, IoT gibi konularda SAP bakış açısını anlatıyor.
1990 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Ayazağa Işık İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra 2009 yılında Robert Kolej’inden mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi’nde Endüstri ve Bilgisayar Mühendisliği çift anadal programını tamamlayarak 2014 yılında mezun olmuştur. Üniversite süresince İstanbul’da Turkcell, Mercedes-Benz Türk, Login Yazılım, GE Healthcare gibi firmalarda farklı satış – pazarlama ile ilgili stajlar yapmıştır. Üniversite sonrası ABD- Seattle’da Boeing firması ile 6 aylık full-time bir staj programı ile teknik pazarlama bölümünde hava yollarının uçak bakım maliyetlerinin sektör ortalamaları ve kıyaslarını raporlayarak firmalara sunmuştur. 2015 yılında SAP Türkiye’de çalışmaya başlamıştır.

 

Özgür Gönen
Solution Sales Executive @SAP

Comments are closed.