Konferans – IoT-Ignite!

IoT-Ignite firmasından Şamil Beden, 30 Nisan 2017’de IoT Line Fair’de “IoT Platformlarının Dijital Dönüşümdeki Rolü” konusu ile bizimle olacak!

Konferans – IoT-Ignite!
IoT-Ignite firmasından Şamil Beden, 30 Nisan 2017’de IoT Line Fair’de IoT Platformlarının Dijital Dönüşümdeki Rolü” konusu ile bizimle olacak!

 

Konferans Konusu: IoT Platformlarının Dijital Dönüşümdeki Rolü

 

Konuşmacı: Şamil Beden – IoT Project Manager @IoT-Ignite

İstanbul Üniversitesi Fizik bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitede semantik web ile ilgili bir tez çalışması ile Enformatik Bölümünde yüksek lisans yaptı. 2008 yılında İş Analisti & Ürün Yönetimi pozisyonunda Enocta’da iş hayatına başladı. Yüzlerce kurumsal firmanın eğitim süreçlerinin hayata geçirilmesi 30 dan fazla üniversitede uzaktan eğitim programlarını alt yapılarıyla ilgili çözümlerin hayata geçirilmesinde rol aldı. 2013 yılında Microsoft Türkiye ekibinin bireysel projesi Açık Akademi de görev aldı. Turkcell Teknoloji bünyesine 2015 yılında katıldı ve kurumsal web tabanlı projelerde görev aldı. 2016 yılında Ardıç bünyesinde IoT Project Manager olarak IoT projelerinin çözüme dönüştürülmesi ve uygulanması konusunda çalışmaktadır.

 

Şamil Beden
IoT Project Manager @IoT-Ignite

Comments are closed.