Konferans – ASELSAN!

ASELSAN Kıdemli Lider Mühendis’i Alper Gerçek, 30 Nisan 2017’de IoT Line Fair’de “Savunma Sanayi Bakışıyla Akıllı Cihazlar ve Sistemler” konusu ile konferansımızda yer alacak!

Konferans – ASELSAN!
Konferans Konusu: Savunma Sanayi Bakışıyla Akıllı Cihazlar ve Sistemler

“Savunma Sanayi Bakışıyla Akıllı Cihazlar ve Sistemler” başlıklı sunumda, sivil dünyada yaşamımızın vazgeçilmez parçası haline gelen akıllı ürünler ve uygulamalara askeri ve kamu alanında nasıl bakıldığı, ne gibi fırsatların olduğu, aynı zamanda çözülmesi gereken problem alanlarının neler olduğuna değinilecek, aynı zamanda ASELSAN bünyesinde yapılan çalışmalar ve hedeflenen alanlar konusunda bilgi verilecektir.

 

Konuşmacı: Alper Gerçek – Kıdemli Lider Mühendis @ASELSAN

1988 yılında ASELSAN’da Ar-Ge mühendisi olarak çalışmaya başlayan Alper Gerçek Haberleşme ve BT konularında 28 yıllık bir deneyim sahibidir. Tasarım Mühendisliği, Sistem Mühendisliği ve Proje Yönetimi alanlarında çeşitli pozisyonlarda görev yaptıktan sonra şu anda yeni ve ileri teknolojileri ASELSAN’la buluşturmayı hedefleyen Teknoloji ve Strateji Yönetim Genel Müdür Yardımcılığı’nda Nesnelerin Interneti ve Endüstri 4.0/Akıllı Üretim konularında ASELSAN olarak neler yapabileceği üzerine çalışmaktadır.

 

Alper Gerçek
Kıdemli Lider Mühendis @ASELSAN

Comments are closed.