IoT Line Fair Nedir?

İTÜ IEEE’ye bağlı EESTEC İstanbul Yerel Komitesi tarafından düzenlenen ve bu sene 30 Nisan’da IoT Türkiye iş birliğiyle üçüncüsü gerçekleşecek olan IoT Line Fair, Türkiye’nin ilk IoT & Akıllı Ürünler Fuarı olma sıfatını taşıyor.

 

Etkinlik, Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) ve akıllı ürünler konularıyla alakalı sunumlardan oluşan konferansları, gün boyunca katılımcıların masaları dolaşarak IoT alanında çalışan şirket ve startupların çalışmalarını inceleyebileceği ve dinleyebileceği bir fuar ortamını, nesnelerin interneti meraklısı herkesin tecrübelerini paylaşabileceği Türkiye IoT Ekosistemini bir araya getiren bir networking ortamını ve de yapılacak catering servisini kapsıyor.

 

IoT ekosistemindeki uzman şirket, kişi ve startuplar ile IoT alanını merak eden öğrencilerin bir araya gelmesi ve Türkiye’de aktif olarak çalışılmaya başlanmış bu sektör hakkında bilgi edinebilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik her kitleye hitap edebilecek bir program içeriyor ve 1000 kişiye ulaşan yüksek bir katılım hedefliyor.

 

Etkinlikte sunum yapacaklar arasında SAP, IoT-Ignite, ASELSAN, Başakşehir Living Lab, Doğuş Teknoloji, Ata Technology Platforms gibi önemli şirket ve kuruluşlar bulunuyor. Fuarda yer alacak şirket ve startupları websitemizden takip edebilirsiniz.

 

Şirketlerin IoT’ye bakışı ve mevcut çalışmaları, dijitalleşme, akıllı şehir, akıllı ürünler, akıllı endüstri gibi globalde IoT konseptlerinde yapılan çalışmalar, kurumsal başarı hikayeleri, startup’ların konulara bakışı ve çalışmaları, ekosistemin önemi gibi pek çok konunun masaya yatırılacağı etkinlikte, IoT tüm boyutlarıyla ve oldukça geniş bir perspektiften, hem büyük şirketler hem de startuplar tarafından ele alınıyor.

 

Yer: İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü

Salon: Süleyman Demirel Kültür Merkezi

Tarih: 30 Nisan 2017

 

Facebook Sayfası:

https://www.facebook.com/iotlinefair

https://www.facebook.com/events/1697866136894292

 

*Etkinlik Türkiye’nin dört bir yanından tüm katılımcılara açık ve ücretsizdir.

**Çekiliş ile verilecek 2 adet Intel Edison, 2 adet Intel Galileo, 2 adet Intel Arduno101, yazılım & donanım üzerine çeşitli kitaplar, 3D Printing çekleri ve sürpriz ödüller sizleri bekliyor!

 

Akıllı ürünleri ve IoT çözümlerini merak mı ediyorsunuz? Etkinliğimize katılımcı olarak katılın, tüm konferanslarda yer alın, sergilenen IoT ürünlerini inceleyin ve IoT ve akıllı ürün geliştiricileri ile tanışın. Bizce sizin için bundan daha iyi bir fırsat yok!

Katılımcı olarak katılın!

Fuarımıza projeniz/ürününüz ile katılın. Şirket, startup, maker, öğrenci… Katılmak isteyen herkesten iletişime geçmesini bekliyoruz!

Fuara Proje/Ürününüz ile katılın!