IoT Line Fair '18
İTÜ Süleyman Demirel
Kültür Merkezinde gerçekleşti.
IoT 'nin Akıllı Ürünleri
fuarımızda sergilendi
Katılımcılarımız Fuar Alanında
IoT alanındaki son gelişmelerden haberdar olma,
yeni teknolojileri de
deneyimleme imkânı buldular.
Farklı sektörlerdeki IoT uygulamalarını
konu edinen birçok konferans düzenlendi.
Konferans ve Fuar Alanının yanı sıra
Workshoplarda çeşitli eğitimler verildi.
IoT Line Fair '18
Organizasyon Takımı !

IoT Line Fair ’18

İTÜ IEEE’ye bağlı EESTEC İstanbul Yerel Komitesi tarafından düzenlenen ve bu sene 7 Nisan’da IoT Türkiye iş birliğiyle dördüncüsü gerçekleşecek olan IoT Line Fair, Türkiye’nin ilk IoT & Akıllı Ürünler Fuarı olma sıfatını taşıyor.

 

Etkinlik, Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) ve akıllı ürünler konularıyla alakalı sunumlardan oluşan konferansları, gün boyunca katılımcıların masaları dolaşarak IoT alanında çalışan şirket ve startupların çalışmalarını inceleyebileceği ve dinleyebileceği bir fuar ortamını, nesnelerin interneti meraklısı herkesin tecrübelerini paylaşabileceği Türkiye IoT Ekosistemini bir araya getiren bir networking ortamını ve de yapılacak catering servisini kapsıyor.

 

IoT ekosistemindeki uzman şirket, kişi ve startuplar ile IoT alanını merak eden öğrencilerin bir araya gelmesi ve Türkiye’de aktif olarak çalışılmaya başlanmış bu sektör hakkında bilgi edinebilmesi amacıyla düzenlenen etkinlik her kitleye hitap edebilecek bir program içeriyor ve 1000 kişiye ulaşan yüksek bir katılım hedefliyor.

 

Etkinlikte sunum yapacaklar arasında Yapı Kredi, HP Aruba, Mitsubishi Electric,Turkcell, ASELSAN ,Samsung gibi önemli şirket ve kuruluşlar bulunuyor. Fuarda yer alacak şirket ve start-upları websitemizden takip edebilirsiniz.

 

Şirketlerin IoT’ye bakışı ve mevcut çalışmaları, dijitalleşme, akıllı şehir, akıllı ürünler, akıllı endüstri gibi globalde IoT konseptlerinde yapılan çalışmalar, kurumsal başarı hikayeleri, startup’ların konulara bakışı ve çalışmaları, ekosistemin önemi gibi pek çok konunun masaya yatırılacağı etkinlikte, IoT tüm boyutlarıyla ve oldukça geniş bir perspektiften, hem büyük şirketler hem de startuplar tarafından ele alınıyor.

 

Yer: İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü

Salon: Süleyman Demirel Kültür Merkezi

Tarih: 7 Nisan 2018

 

Facebook Sayfası:

https://www.facebook.com/iotlinefair

https://www.facebook.com/events/178608036113784/

 

 

IoT Line Fair ’18 Sponsorlarımız

Platin Sponsorlar

 

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

 

Ürün Sponsorları

 

Medya Sponsorları